Max Scala At Yemleri Hakkında;

Güven ve Hizmeti Bir Arada Sunan
Türkiye’nin Ulusal At Yemi Markası

Bizler;

Yem sanayinde 15 yıllık tecrübe, birikim ile Dünya standartlarında pişirme teknolojisi ve kaliteli hammadde içeriği ile hazırlanan rasyonlar, Türkiye’nin en güvenilir Tübitak laboratuvarlarında testlere tabi tutulmaktadır.

Bizler;

Atçılık sektöründe 25 yıllık, Yem sanayinde 15 yıllık tecrübe, birikim ayrıca GMP ve Tüm İSO kalite belgeleri ile taçlanan ürünlerimiz Dünya atçılığına hizmet vermektedir.

Kurucumuz

YİĞİT ALP YILDIRIM

Yiğit Alp Yıldırım 12 Nisan 1988 tarihinde Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde doğmuştur. 2009 yılında Uludağ Üniversitesi Hayvan Sağlığı ve Beslenme Bölümü’nü bitirmiştir. 2013 yılında Anadolu Üniverisitesi İşletme Bölümü’nü bitirmiştir. Türkiye  Jokey Kulübü’nde stajını tamamlayan Yiğit Bey, baba mesleği sebebi ile 25 yıldır atçılık sektörünün içindedir. 2009 yılında profesyonel iş hayatına yem sanayisinde başlamıştır. 2009-2014 yılları arasında Paşa Yem, 2014-2022 yılları arasında Matlı Holding’te yöneticilik yapmıştır. Evli ve bir çocuk babası olan Yiğit Bey sosyal hayatında İlber Ortaylı, Üstün Dökmen, Aslı Bircan Binark, Celal Şengör, Erdoğan Arıkan, Tijen Karaş gibi ünlü kişilerden kişisel gelişim eğitimleri almıştır.

Yiğit Alp Yıldırım, 2022 yılında Maxscala At Yemleri markasını kurmuştur.  Maxscala At Yemleri markası aynı yıl içerisinde Türkiye’nin 71 iline sevkiyat yapmaya başlamıştır. Tigem Atlı Polis Grup Amirlikleri gibi endurance, konkur ve yarış atçılığının her kurum ve alanına hizmet vererek hem ulusal hemde uluslararası üne sahip marka haline gelmiştir.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Atçılık Sektöründe

MAX SCALA AT YEMLERİ

Markamız Atçılığın Her Dalını ve Gönül Veren Gençlerini Tüm İmkanları ile Desteklemeye Devam Edecek

Sosyal Medya Hesaplarımız:

MAXSCALA-At-Yemleri-Hakkimizda-Vizyon-Ikon

Vizyonumuz...

Kaliteli yenilikçi ve farklı ürünler yaratan, Türkiye’ nin yanı sıra tüm dünyada sektöründe en değerli ve tercih edilen marka olmak.

MAXSCALA-At-Yemleri-Hakkimizda-Misyon-Ikon

Misyonumuz...

Doğru kalite fiyat oranını sağlayarak müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

MAX SCALA AT YEMLERİ BAŞARILARI...

Max Scala At Yemleri Olarak Neler Yaptık !

2022
Hizmet Tarihi
1500
Müşteri Potansiyeli
50
Anlaşmalı Şirket
8
Şube
71
Satış Yaptığımız İl
3
Başarılı Proje